Sony RX0 II – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

17 thoughts on “Sony RX0 II – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

  1. Jakiej wielkosci pliki zapisuje kamera na karcie pamieci ? Czy np nagrywajac 30min film pojwi sie jeden duzy plik czy np jak gopro podzieli na kilka mniejszych po ok 4GB ?

  2. Swietna kamera.Szkoda ze nie nakreciles nia jednego calego vloga dla testu.Obraz i dzwiek deklasuje ostatnie kamery w testach jakie miales.Cena pewno tez ale jakosc kosztuje.

  3. Do kręcenia materiałów na YT to traczej sie nie nadaje ona, bo obraz jakiś taki bez szału. No i jakie konkretne zastosowanie może mieć taka kamera, bo jako sportowa to raczej średnio się nadaje wg mnie.

  4. Co do kamerek to zrób eksperyment i nagraj vloga tanią kamerką sportową np. taką poniżej 200zł. i nic nie informując zobacz potem reakcję oglądających 🙂

  5. Cześć Szafa:) mam pytanie – w ilu FPS i jakiej rozdziałce były nagrywane materiały z tej kamerki? czy to jest 1080p50 tak jak jest na YT czy innej? Pozdro:)

  6. Do kręcenia materiałów na YT to traczej sie nie nadaje ona, bo obraz jakiś taki bez szału. No i jakie konkretne zastosowanie może mieć taka kamera, bo jako sportowa to raczej średnio się nadaje wg mnie.

  7. Do kręcenia materiałów na YT to traczej sie nie nadaje ona, bo obraz jakiś taki bez szału. No i jakie konkretne zastosowanie może mieć taka kamera, bo jako sportowa to raczej średnio się nadaje wg mnie.

  8. Do kręcenia materiałów na YT to traczej sie nie nadaje ona, bo obraz jakiś taki bez szału. No i jakie konkretne zastosowanie może mieć taka kamera, bo jako sportowa to raczej średnio się nadaje wg mnie.

  9. Do kręcenia materiałów na YT to traczej sie nie nadaje ona, bo obraz jakiś taki bez szału. No i jakie konkretne zastosowanie może mieć taka kamera, bo jako sportowa to raczej średnio się nadaje wg mnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *