TIR, KAMYON ÜZERİNDEN GEÇTİ !!! 🇹🇷 | Samsung Galaxy Note 8 Ekran Batarya Arka Cam Kapak DeğişimiMotosiklet ile gezerken yere düşen Samsung Galaxy Note 8 telefonun üzerinden kamyon, tır, araba geçti. Onarımı imkansız gibi görünen telefon, değerli bir müşterimiz tarafından teknik servisimize gönderildi. Samsung Galaxy Note 8’in ekran, arka cam kapak ve batarya değişimi yapıldı. Bu işlemler sonrasında telefonun nasıl ilk günkü alındığı haline geri döndüğünü izleyebilirsiniz.

Bu videomuza siz değerli abonelerimizden rekor beğeni ve yorum bekliyoruz. Şimdiden bizleri kırmadığınız için sizlere çok teşekkür ederiz.

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

“Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi” süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
3. Ekran kalitesi ilk günkü performansına geri döner..
4. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekrandan oluşan orjinal ürün kullanılır.
5. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
6. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
7. Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.
8. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucu takılır.

Samsung Galaxy Note 8 ekranı kırıldı,
Samsung Galaxy Note 8 dokunmatik basmıyor,
Samsung Galaxy Note 8 iç ekranı kırıldı,
Samsung Galaxy Note 8 ekranda mürekkep akması tarzında siyah – mor lekeler oluştu,
Samsung Galaxy Note 8 ön camı çatladı ise profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 ekran değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları yorum alanından ya da teknik servisimizi arayarak sorabilirsiniz.

source: https://dragonquest-10.com/

Xem thêm các bài viết về Làm Đẹp: https://dragonquest-10.com/category/lam-dep/

20 thoughts on “TIR, KAMYON ÜZERİNDEN GEÇTİ !!! 🇹🇷 | Samsung Galaxy Note 8 Ekran Batarya Arka Cam Kapak Değişimi

  1. Emeğinize sağlık. Telefon yeniden doğdu. Bu işlemlerin toplam maliyeti nedir peki? Tamir masrafları telefonun fiyatını geçti mi?

  2. Selamin aleykum
    Abi Benim de bu şekilde telefon oldu bir anlik dalginlik yorgunlukla işler güçler arabaya binince montumu cikariyim cebimdeki telefonu arabanin üstüne koymuşum unutmuşum arabaya bindim… ve sonrasini tahmin ediyorsunuz.

    Galaxy edge 6+ çok sevdim o telimi hala kenarda duruyo olayin garibi telim çalisiyordu Ama maliyeti yuksek diye yaptirmadim Ama sizin bu şekilde tamir yapmaniz bana umut verdi..

    Sorum şu edge 6+ parçalari hala varmidir tamir edilirmi ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *